bilgi@nargsyf.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ülkemizin finans alanındaki önemli aktörlerinden Foneria Portföy ve Nar Fon birlikteliği ile kurulan Nar GSYF, girişimcilik ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmayı ve ölçeklenebilirliği yüksek girişimlere yatırım yaparak bu girişimlerin büyüme ve gelişim süreçlerinde yanlarında olmayı hedeflemektedir.

Pay sahiplerimiz adına geleceğe yatırım yapıyor, finansal refah seviyelerinin artmasına ve sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

NAR FON KİMDİR?

Paya Dayalı Kitle Fonlaması lisansına sahip olan Nar Kitle Fonlama Platformu (Nar Fon) girişimcilik ekosistemindeki yatay eksendeki büyümesini çeşitlendirerek GSYF kurulumunu gerçekleştirmiştir. Her biri kendi alanlarında önemli tecrübelere sahip bir ekip tarafından kurulan Nar Fon, kitle fonlama alanındaki faaliyetlerini sürdürmektedir.

FONERIA PORTFÖY KİMDİR?

Foneria Portföy Yönetim A.Ş., 2022 Şubat ayında faaliyet iznini almış, İstanbul merkezli bir portföy yönetim şirketidir. Foneria Portföy, “Herkes için portföy yönetimi” vizyonu ile yatırımcılarına risk algılarına ve ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı hizmetler sunmak için kurulmuştur.

Foneria Portföy, SPK kapsamındaki yatırım fonlarından oluşan geniş bir yatırım stratejisi yelpazesi sunmaktadır.

Geleceğe Tutkulu Bir Yolculuk

© 2023 nartech.io Her Hakkı Saklıdır